Już dawno minęły czasy, gdy panowie zupełnie nie interesowali się modą. Obecnie coraz więcej z nich śledzi najnowsze trendy i dostosowuje się do wskazówek projektantów. Dotyczy się to także strojów na zimę. Podstawą są oczywiście kurtki, ciepłe buty, ale także swetry.

Chyba nikt nie wyobraża sobie zimy bez ciepłego swetra. W kwestii męskich swetrów, podobnie jak w przypadku swetrów dla pań, panuje ogromna różnorodność. Sweter musi być przede wszystkim ciepły, stąd też ogromną popularnością cieszą się grube, wełniane swetry, często z grubymi splotami, dłuższe, które doskonale komponują się z jeansami. Niezwykle modne, a także niezastąpione w każdej sytuacji są golfy, zarówno te ciepłe, wełniane, jak również te bawełniane, które świetnie pasują także do marynarki.

Męskie swetry, to także eleganckie swetry zapinane na guziki, które świetnie komponują się z koszulkami polo, koszulami i praktycznie każdym rodzajem spodni. Doskonale pasują zarówno do eleganckiego, jak i bardziej luźnego stroju. W męskiej modnej szafie nie może także zabraknąć swetrów w serek, czyli posiadające dekolt lekko do szpica. Są to zarówno grubsze, jak i cieńsze swetry, gładkie i wzorzyste.

Wśród wzorzystych swetrów nadal modne są romby, w różnych kolorach. Obok rombów, prym wśród swetrów męskich wiodą także swetry w grube, poziome pasy. Swetry takie doskonale prezentują się z elegancką koszulą, ale także z podkoszulkiem. Pasują zarówno do eleganckich spodni, jak i zwykłych jeansów, czy sztruksów.

A dla Panów, którzy lubią coś pomiędzy golfami, a swetrami w serek, mamy swetry z golfem zapinane na zamek błyskawiczny, zarówno długi jak i krótki, a także swetry półgolfy. Mogą one służyć zarówno jako swetry eleganckie, jak i bardziej sportowe.

Prawdziwym hitem ostatnich sezonów zimowych, są bezrękawniki. Obok tych tradycyjnych, najczęściej w romby, mamy także bezrękawniki rozpinane, na nieco bardziej dojrzałych mężczyzn. Bezrękawniki takie doskonale pasują do eleganckich koszul. Każdy Pan, spośród tegorocznej oferty swetrów męskich, na pewno wybierze coś dla siebie.

(Visited 51 times, 1 visits today)