Zimą nie możemy obyć się bez swetra. Choć pewno wielu z nas, szczególnie Panie, nie lubi ciepłych ubrań, sądząc, iż wygląda w nich nieciekawie, mało kobieco. Na szczęście projektanci mody wiedzą dobrze co nas trapi i przed jakimi dylematami stajemy: czy ma być modnie czy ciepło.

Jeśli prześledzimy najnowsze trendy wśród swetrów zimowych, to łatwo zauważymy, że modne jest teraz to, co jest ciepłe. Zarówno damskie, jak i męskie swetry, są ciepłe. Do łask wracają wełniane swetry, najlepiej robione na drutach, z ciekawymi aplikacjami, które dodają im uroku i niepowtarzalności. Prym wiodą także golfy, zarówno te ciepłe, jak również te cieńsze, które doskonale pasują nawet do marynarki czy żakietu, dzięki czemu z łatwością skomponujemy elegancki, zimowy strój do pracy.

Wśród tegorocznych trendów prym wiodą odcienie szarości, czarny, granat, a także, dla równowagi wzorzyste pasy. Niezwykle modne w tym sezonie są szare swetry z krótkimi rękawami, zwane kardiganami, najczęściej zapinane na duże guziki. Swetry te doskonale pasują zarówno do spódnicy, jak i do spodni, oczywiście zakładając je na bluzki z długimi rękawami.

Tegoroczna moda zimowa, to także długie rozpinane wzorzyste swetry. Są to swetry, których długość sięga do ud, a nawet do kolan. Jednak tego typu długie swetry muszą być idealnie dopasowane do figury, gdyż zbyt duży rozmiar, może sprawić, że osoba niska i drobna, będzie w nim wyglądała, jakby tonęła. Ogromną popularnością cieszą się także krótkie, zapinane, cieńsze sweterki, eleganckie, w różnych kolorach, które doskonale pasują zarówno do spódnicy, jak i do spodni.

Już od kilku sezonów, ogromną popularnością wśród Pań cieszą się długie, dopasowane swetry i golfy, które doskonale pasują do grubych rajstop lub legginsów. Tak jak w przypadku damskich swetrów, także wśród męskich swetrów na zimę królują ciepłe, wełniane lub dzianinowe sweterki, oczywiście w różnych odcieniach szarości.

Swetry męskie zarówno w wersji eleganckiej, jak również bardziej sportowej. A wszystkie ciepłe i modne, z różnymi aplikacjami.

(Visited 61 times, 1 visits today)